752181104GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752181104GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752181104GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT
Arkusze danych: 752181104GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752181104GP
Part Number 752181104GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56943 pcs Arkusz danych 752181104GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 100k
Moc na element 80mW Opakowania Bulk
Package / Case 18-DRT Inne nazwy 752-181-100KPBK
752181104GPB
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 16
Ilość Pins 18 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm)
szczegółowy opis 100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT Rodzaj obwodu Bussed
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
752181123GPTR7
752181123GPTR7
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 16 RES 12K OHM 18DRT
Na stanie: 58918 pcs
Pobieranie: 752181123GPTR7.pdf
RFQ
752181103GP
752181103GP
Opis: RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT
Na stanie: 57752 pcs
Pobieranie: 752181103GP.pdf
RFQ
752181104G
752181104G
Opis: RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT
Pobieranie: 752181104G.pdf
Pobieranie: 752181103GPTR7.pdf
752181103GTR7
752181103GTR7
Pobieranie: 752181103GTR7.pdf
752181104GPTR7
752181104GPTR7
Pobieranie: 752181104GPTR7.pdf
752181103GPTR13
752181103GPTR13
Pobieranie: 752181103GPTR13.pdf
Pobieranie: 752181104GTR7.pdf
Pobieranie: 752181103G.pdf
752181104GPTR13
752181104GPTR13
Pobieranie: 752181104GPTR13.pdf