752163470GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 752163470GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT
Arkusze danych: 752163470GP.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 752163470GP
Part Number 752163470GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55396 pcs Arkusz danych 752163470GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Seria 752 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 47
Moc na element 160mW Opakowania Bulk
Package / Case 16-DRT temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 8 Ilość Pins 16
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.53mm) szczegółowy opis 47 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT
Rodzaj obwodu Isolated Aplikacje -
Produkty powiązane
752163470GPTR7A
752163470GPTR7A
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT