746X101331J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
746X101331J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 746X101331J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206
Arkusze danych: 746X101331J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 746X101331J
Part Number 746X101331J Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5608 pcs Arkusz danych 746X101331J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria 746 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 330
Moc na element 31mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Inne nazwy 746X101331JTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 8
Ilość Pins 10 Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
szczegółowy opis 330 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Rodzaj obwodu Bussed
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
746X101333J
746X101333J
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 8 RES 33K OHM 1206
Na stanie: 3993 pcs
Pobieranie: 746X101333J.pdf
RFQ
746X101333JP
746X101333JP
Na stanie: 1215060 pcs
Pobieranie: 746X101333JP.pdf
RFQ
746X101331JP
746X101331JP
Opis: RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206