744C083182JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083182JP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 744C083182JP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 2012
Arkusze danych: 744C083182JP.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 744C083182JP
Part Number 744C083182JP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 2012 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 810401 pcs Arkusz danych 744C083182JP.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Seria 744 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 1.8k
Moc na element 125mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2012, Concave, Long Side Terminals Inne nazwy 744C083182JPTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 4
Ilość Pins 8 Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) szczegółowy opis 1.8k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals