744C083151JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083151JTR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 744C083151JTR
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2012
Arkusze danych: 744C083151JTR.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 744C083151JTR
Part Number 744C083151JTR Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2012 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5152 pcs Arkusz danych 744C083151JTR.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Seria 744 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 150
Moc na element 125mW Opakowania Tape & Reel (TR)