744C043223JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C043223JP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 744C043223JP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 2 RES 22K OHM 1210
Arkusze danych: 744C043223JP.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 744C043223JP
Part Number 744C043223JP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 22K OHM 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1224928 pcs Arkusz danych 744C043223JP.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
Seria 744 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 22k
Moc na element 125mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals Inne nazwy 744C043223JPTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 2
Ilość Pins 4 Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) szczegółowy opis 22k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals