743C083680GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083680GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 743C083680GP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 68 OHM 2008
Arkusze danych: 1.743C083680GP.pdf2.743C083680GP.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 743C083680GP
Part Number 743C083680GP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 68 OHM 2008 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 660398 pcs Arkusz danych 1.743C083680GP.pdf2.743C083680GP.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Seria 743 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 68
Moc na element 100mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2008, Concave, Long Side Terminals temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 4 Ilość Pins 8
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) szczegółowy opis 68 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals