742C0834702FP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C0834702FP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 742C0834702FP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206
Arkusze danych: 1.742C0834702FP.pdf2.742C0834702FP.pdf
25000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 742C0834702FP
Part Number 742C0834702FP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2182865 pcs Arkusz danych 1.742C0834702FP.pdf2.742C0834702FP.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria 742 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 47k
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 4 Ilość Pins 8
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) szczegółowy opis 47k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals