742C083333JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083333JP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 742C083333JP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206
Arkusze danych: 1.742C083333JP.pdf2.742C083333JP.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 742C083333JP
Part Number 742C083333JP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4077914 pcs Arkusz danych 1.742C083333JP.pdf2.742C083333JP.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria 742 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 33k
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Inne nazwy 742C083333JPTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 4
Ilość Pins 8 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
szczegółowy opis 33k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Rodzaj obwodu Isolated