742C0431333FP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C0431333FP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 742C0431333FP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 2 RES 133K OHM 0606
Arkusze danych: 1.742C0431333FP.pdf2.742C0431333FP.pdf
25000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 742C0431333FP
Part Number 742C0431333FP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 2 RES 133K OHM 0606 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2701646 pcs Arkusz danych 1.742C0431333FP.pdf2.742C0431333FP.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Seria 742 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 133k
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0606, Concave temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 2 Ilość Pins 4
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) szczegółowy opis 133k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave