741C083513J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741C083513J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 741C083513J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804
Arkusze danych: 741C083513J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 741C083513J
Part Number 741C083513J Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5389 pcs Arkusz danych 741C083513J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Seria 741 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 51k
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0804, Concave, Long Side Terminals Inne nazwy 741C083513JTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 4
Ilość Pins 8 Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.020" (0.50mm)
szczegółowy opis 51k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Rodzaj obwodu Isolated
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
741C083513JP
741C083513JP
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804