741C08339R0FP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741C08339R0FP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 741C08339R0FP
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804
Arkusze danych: 741C08339R0FP.pdf
20000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 741C08339R0FP
Part Number 741C08339R0FP Producent CTS Electronic Components
Opis RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1797829 pcs Arkusz danych 741C08339R0FP.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Seria 741 Resistor-Ratio-Drift -
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 39
Moc na element 62.5mW Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0804, Concave, Long Side Terminals temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów 4 Ilość Pins 8
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.020" (0.50mm) szczegółowy opis 39 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals