73WL4R330F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL4R330F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73WL4R330F
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.33 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE
Arkusze danych: 73WL4R330F.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73WL4R330F
Part Number 73WL4R330F Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.33 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 2368576 pcs Arkusz danych 73WL4R330F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Seria 73WLx Tryb panel 330 mOhms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film