73M5R022F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73M5R022F
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.022 OHM 1% 5W 4527
Arkusze danych: 73M5R022F.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73M5R022F
Part Number 73M5R022F Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.022 OHM 1% 5W 4527 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 25245 pcs Arkusz danych 73M5R022F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 4527 Rozmiar / Wymiar 0.449" L x 0.272" W (11.40mm x 6.90mm)
Seria 73M5 Tryb panel 22 mOhms
Moc (W) 5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Nonstandard temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.071" (1.80mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 22 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film