73M3BR006F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73M3BR006F
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.006 OHM 1% 3W 2726
Arkusze danych: 73M3BR006F.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73M3BR006F
Part Number 73M3BR006F Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.006 OHM 1% 3W 2726 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 49261 pcs Arkusz danych 73M3BR006F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2726 Rozmiar / Wymiar 0.264" L x 0.283" W (6.70mm x 7.20mm)
Seria 73M3B Tryb panel 6 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Nonstandard temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.051" (1.30mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film