73M2R005G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2R005G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73M2R005G
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.005 OHM 2% 2W 2512
Arkusze danych: 73M2R005G.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73M2R005G
Part Number 73M2R005G Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.005 OHM 2% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 161330 pcs Arkusz danych 73M2R005G.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm)
Seria 73M2 Tryb panel 5 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 J-Lead temperatura robocza -55°C ~ 180°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5 mOhms ±2% 2W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Metal Film