73M2AR008F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73M2AR008F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73M2AR008F
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.008 OHM 1% 2W 2512
Arkusze danych: 73M2AR008F.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73M2AR008F
Part Number 73M2AR008F Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.008 OHM 1% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 99684 pcs Arkusz danych 73M2AR008F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria 73M2A Tryb panel 8 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 8 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Film