73M1AR006F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73M1AR006F
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.006 OHM 1% 1W 1206
Arkusze danych: 73M1AR006F.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73M1AR006F
Part Number 73M1AR006F Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.006 OHM 1% 1W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 130995 pcs Arkusz danych 73M1AR006F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria 73M1A Tryb panel 6 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Film