73L6R27F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L6R27F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L6R27F
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.27 OHM 1% 3/4W 2010
Arkusze danych: 73L6R27F.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L6R27F
Part Number 73L6R27F Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.27 OHM 1% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 800047 pcs Arkusz danych 73L6R27F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria 73Lx Tryb panel 270 mOhms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.71mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film