73L5R22F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L5R22F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L5R22F
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.22 OHM 1% 1/2W 1210
Arkusze danych: 73L5R22F.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L5R22F
Part Number 73L5R22F Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.22 OHM 1% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 1989251 pcs Arkusz danych 73L5R22F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Seria 73Lx Tryb panel 220 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 220 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film