73L4R22G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L4R22G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L4R22G
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.22 OHM 2% 1/4W 1206
Arkusze danych: 73L4R22G.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L4R22G
Part Number 73L4R22G Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.22 OHM 2% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 4060554 pcs Arkusz danych 73L4R22G.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria 73Lx Tryb panel 220 mOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 220 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film