73L3R56G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L3R56G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L3R56G
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.56 OHM 2% 1/8W 0805
Arkusze danych: 73L3R56G.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L3R56G
Part Number 73L3R56G Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.56 OHM 2% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 3316857 pcs Arkusz danych 73L3R56G.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria 73Lx Tryb panel 560 mOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 560 mOhms ±2% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film