73L3R27J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L3R27J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L3R27J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.27 OHM 5% 1/8W 0805
Arkusze danych: 73L3R27J.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L3R27J
Part Number 73L3R27J Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.27 OHM 5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 4019527 pcs Arkusz danych 73L3R27J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria 73Lx Tryb panel 270 mOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film