73L2R51J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L2R51J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L2R51J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.51 OHM 5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 73L2R51J.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L2R51J
Part Number 73L2R51J Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.51 OHM 5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 4372937 pcs Arkusz danych 73L2R51J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria 73Lx Tryb panel 510 mOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 510 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film