73L1R36J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L1R36J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L1R36J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.36 OHM 5% 1/10W 0402
Arkusze danych: 73L1R36J.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L1R36J
Part Number 73L1R36J Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.36 OHM 5% 1/10W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 3590841 pcs Arkusz danych 73L1R36J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria 73Lx Tryb panel 360 mOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 360 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film