73L0R43J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L0R43J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73L0R43J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.43 OHM 5% 1/16W 0201
Arkusze danych: 73L0R43J.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
15000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73L0R43J
Part Number 73L0R43J Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.43 OHM 5% 1/16W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 3172552 pcs Arkusz danych 73L0R43J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria 73Lx Tryb panel 430 mOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.010" (0.26mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 430 mOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Current Sense Thick Film