73E3R062J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73E3R062J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 73E3R062J
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0805
Arkusze danych: 73E3R062J.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 73E3R062J
Part Number 73E3R062J Producent CTS Electronic Components
Opis RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 1493114 pcs Arkusz danych 73E3R062J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria 73Ex Tryb panel 62 mOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 62 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film