656P12505C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
656P12505C2T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 656P12505C2T
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
Arkusze danych: 1.656P12505C2T.pdf2.656P12505C2T.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 656P12505C2T
Part Number 656P12505C2T Producent CTS Electronic Components
Opis OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40170 pcs Arkusz danych 1.656P12505C2T.pdf2.656P12505C2T.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria 656P
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 125MHz szczegółowy opis 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 54mA (Typ) Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 20µA