656C7776C3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
656C7776C3T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 656C7776C3T
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD
Arkusze danych: 1.656C7776C3T.pdf2.656C7776C3T.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 656C7776C3T
Part Number 656C7776C3T Producent CTS Electronic Components
Opis OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36924 pcs Arkusz danych 1.656C7776C3T.pdf2.656C7776C3T.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria 656C
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność HCMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±20ppm
Częstotliwość 77.76MHz szczegółowy opis 77.76MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 20mA (Typ) Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 20µA
Rezonator bazowy Crystal
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
656C7776C2T
656C7776C2T
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD
Na stanie: 38911 pcs
Pobieranie: 656C7776C2T.pdf
RFQ
656H/2
656H/2
Producenci: APEM Inc.
Opis: SWITCH TOGGLE 3PDT 15A 125V