653L20005I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653L20005I2T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 653L20005I2T
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Arkusze danych: 1.653L20005I2T.pdf2.653L20005I2T.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 653L20005I2T
Part Number 653L20005I2T Producent CTS Electronic Components
Opis OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14604 pcs Arkusz danych 1.653L20005I2T.pdf2.653L20005I2T.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria 653
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVDS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.055" (1.40mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 200MHz szczegółowy opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 66mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -