633P15366A2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633P15366A2T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 633P15366A2T
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC XO 153.6000MHZ LVPECL SMD
Arkusze danych: 1.633P15366A2T.pdf2.633P15366A2T.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 633P15366A2T
Part Number 633P15366A2T Producent CTS Electronic Components
Opis OSC XO 153.6000MHZ LVPECL SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27206 pcs Arkusz danych 1.633P15366A2T.pdf2.633P15366A2T.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria 633
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -10°C ~ 60°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.039" (1.00mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±20ppm
Częstotliwość 153.6MHz szczegółowy opis 153.6MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 88mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -