581L192X2ITT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
581L192X2ITT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 581L192X2ITT
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD
Arkusze danych: 1.581L192X2ITT.pdf2.581L192X2ITT.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 581L192X2ITT
Part Number 581L192X2ITT Producent CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10675 pcs Arkusz danych 1.581L192X2ITT.pdf2.581L192X2ITT.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj TCXO
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria 581
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność HCMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.065" (1.65mm)
Funkcjonować - Stabilność częstotliwości ±280ppb
Częstotliwość 19.2MHz szczegółowy opis 19.2MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 6mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -