579L128ITT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 579L128ITT
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
Arkusze danych: 1.579L128ITT.pdf2.579L128ITT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 579L128ITT
Part Number 579L128ITT Producent CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6879 pcs Arkusz danych 1.579L128ITT.pdf2.579L128ITT.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj TCXO
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria 579
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 10-SMD, No Lead Wydajność HCMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.083" (2.10mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±280ppb
Częstotliwość 12.8MHz szczegółowy opis 12.8MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 6mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -