520R20HT19M2000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520R20HT19M2000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 520R20HT19M2000
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
Arkusze danych: 1.520R20HT19M2000.pdf2.520R20HT19M2000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 520R20HT19M2000
Part Number 520R20HT19M2000 Producent CTS Electronic Components
Opis OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 54605 pcs Arkusz danych 1.520R20HT19M2000.pdf2.520R20HT19M2000.pdf
Napięcie - Dostawa 3V Rodzaj TCXO
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria 520
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność Clipped Sine Wave
temperatura robocza -10°C ~ 60°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.032" (0.80mm)
Funkcjonować - Stabilność częstotliwości ±2ppm
Częstotliwość 19.2MHz szczegółowy opis 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 2mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -