4601-050LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
4601-050LF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4601-050LF
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CAP FEEDTHRU 70V AXIAL
Arkusze danych: 4601-050LF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4601-050LF
Part Number 4601-050LF Producent CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 70V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7355 pcs Arkusz danych 4601-050LF.pdf
Napięcie - znamionowe 70V Tolerancja -
Rozmiar wątku 1/4"-28 Współczynnik temperaturowy X7W
Rozmiar / Wymiar 0.385" Dia x 0.362" L (9.78mm x 9.20mm) Seria 4601
oceny - Opakowania Tray
Package / Case Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets Inne nazwy 410-1189
4601050LF
temperatura robocza - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss 70dB @ 1GHz Wysokość (max) -
szczegółowy opis Feed Through Capacitor 70V 15A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets Oporność DC (DCR) (maks.) -
Aktualny, bieżący 15A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 1.4UF 70V AXIAL
Na stanie: 5155 pcs
Pobieranie: 4601-050.pdf
RFQ
4601-054LF
4601-054LF
Opis: CAP FEEDTHRU 50V AXIAL
Na stanie: 2868 pcs
Pobieranie: 4601-054LF.pdf
RFQ
Opis: CAP FEEDTHRU 70V AXIAL
Pobieranie: 4601-052LF.pdf
Pobieranie: 4601-052.pdf
Opis: CAP FEEDTHRU 1.4UF 50V AXIAL
Pobieranie: