4306-010LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
4306-010LF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4306-010LF
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CAP FEEDTHRU 0.01UF 50V AXIAL
Arkusze danych: 4306-010LF.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4306-010LF
Part Number 4306-010LF Producent CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 0.01UF 50V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7360 pcs Arkusz danych 4306-010LF.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja 0%, +100%
Rozmiar wątku - Współczynnik temperaturowy -
Rozmiar / Wymiar 0.146" Dia x 0.110" L (3.71mm x 2.79mm) Seria 4306
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Axial, Press Fit Inne nazwy 410-1125
4306010LF
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss 35dB @ 100MHz Wysokość (max) -
szczegółowy opis 10000pF Feed Through Capacitor 50V 5A Axial, Press Fit Oporność DC (DCR) (maks.) -
Aktualny, bieżący 5A Pojemność 10000pF
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
4306-009LF
4306-009LF
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 1500PF 200V AXIAL
Na stanie: 7824 pcs
Pobieranie: 4306-009LF.pdf
RFQ
Na stanie: 6926 pcs
Pobieranie: 4306-009.pdf
RFQ
Opis: CAP FEEDTHRU 10PF 200V AXIAL
Pobieranie: 4306-013LF.pdf
Opis: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Pobieranie: 4306-008.pdf
Opis: CAP FEEDTHRU 250PF 200V AXIAL
Opis: CAP FEEDTHRU 0.01UF 50V AXIAL
Opis: CAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL
Opis: CAP FEEDTHRU 5PF 200V AXIAL
Opis: CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...