416F40611ALR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F40611ALR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 416F40611ALR
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT
Arkusze danych: 416F40611ALR.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 416F40611ALR
Part Number 416F40611ALR Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137388 pcs Arkusz danych 416F40611ALR.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Seria 416 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 4-SMD, No Lead
temperatura robocza -10°C ~ 60°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks pojemność obciążenia 12pF
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.018" (0.45mm)
częstotliwość Tolerancja ±10ppm Stabilność częstotliwości ±10ppm
Częstotliwość 40.61MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
szczegółowy opis 40.61MHz ±10ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead