416F37423CDR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F37423CDR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 416F37423CDR
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT
Arkusze danych: 416F37423CDR.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 416F37423CDR
Part Number 416F37423CDR Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 117293 pcs Arkusz danych 416F37423CDR.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Seria 416 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 4-SMD, No Lead
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks pojemność obciążenia 18pF
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.018" (0.45mm)
częstotliwość Tolerancja ±20ppm Stabilność częstotliwości ±30ppm
Częstotliwość 37.4MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
szczegółowy opis 37.4MHz ±20ppm Crystal 18pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead