416F3741XCTT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F3741XCTT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 416F3741XCTT
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT
Arkusze danych: 416F3741XCTT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 416F3741XCTT
Part Number 416F3741XCTT Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4813 pcs Arkusz danych 416F3741XCTT.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Seria 416 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 4-SMD, No Lead
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
pojemność obciążenia 6pF Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.018" (0.45mm) częstotliwość Tolerancja ±10ppm
Stabilność częstotliwości ±15ppm Częstotliwość 37.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms szczegółowy opis 37.4MHz ±10ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead