402F20022IDT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F20022IDT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 402F20022IDT
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Arkusze danych: 1.402F20022IDT.pdf2.402F20022IDT.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 402F20022IDT
Part Number 402F20022IDT Producent CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4339 pcs Arkusz danych 1.402F20022IDT.pdf2.402F20022IDT.pdf
Rodzaj MHz Crystal Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Seria 402 oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 4-SMD, No Lead
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Tryb pracy Fundamental
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
pojemność obciążenia 18pF Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) częstotliwość Tolerancja ±20ppm
Stabilność częstotliwości ±20ppm Częstotliwość 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms szczegółowy opis 20MHz ±20ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead