353VB5C250T
Przegląd produktów
Part Number: 353VB5C250T
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Arkusze danych: 1.353VB5C250T.pdf2.353VB5C250T.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 353VB5C250T
Part Number 353VB5C250T Producent CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63253 pcs Arkusz danych 1.353VB5C250T.pdf2.353VB5C250T.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj VCXO
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria 353
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność HCMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.055" (1.40mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 25MHz szczegółowy opis 25MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 25mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -