296UD102B1N
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
296UD102B1N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 296UD102B1N
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu POT 1K OHM 0.15W CARBON LINEAR
Arkusze danych: 296UD102B1N.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 296UD102B1N
Part Number 296UD102B1N Producent CTS Electronic Components
Opis POT 1K OHM 0.15W CARBON LINEAR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85460 pcs Arkusz danych 296UD102B1N.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style PC Pins, Board Locks
Współczynnik temperaturowy - Stożek Linear
Rozmiar - Ciało Square - 0.504" x 0.492" Face x 0.343" H (12.80mm x 12.50mm x 8.70mm) Seria 296
Obrót 300° Materiał rezystancyjne Carbon
Oporność (Ohm) 1k Moc (W) 0.15W
Opakowania Bulk Inne nazwy CT2262
Liczba zwojów 1 Liczba Gangów 1
Rodzaj mocowania Through Hole, Snap In Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 1k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.15W PC Pins, Board Locks
tuleja wątek - Wbudowany wyłącznik None
Typ regulacji Top Adjustment Typ urządzenia uruchamiającego Knurled
Długość siłownika 0.539" (13.70mm) siłownik Średnica 0.236" (6.00mm)