262XR503B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
262XR503B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 262XR503B
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu TRIMMER 50KOHM 0.15W PC PIN SIDE
Arkusze danych: 262XR503B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 262XR503B
Part Number 262XR503B Producent CTS Electronic Components
Opis TRIMMER 50KOHM 0.15W PC PIN SIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 198867 pcs Arkusz danych 262XR503B.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy - Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.370" x 0.394" Face x 0.469" H (9.40mm x 10.00mm x 11.90mm)
Seria 262 Materiał rezystancyjne Carbon
Tryb panel 50 kOhms Moc (W) 0.15W
Opakowania Bulk Inne nazwy X262R503B
X262R503B-ND
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis 50 kOhms 0.15W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment Typ regulacji Side Adjustment