262UR102B
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
262UR102B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 262UR102B
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu TRIMMER 1K OHM 0.15W PC PIN TOP
Arkusze danych: 262UR102B.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 262UR102B
Part Number 262UR102B Producent CTS Electronic Components
Opis TRIMMER 1K OHM 0.15W PC PIN TOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 212598 pcs Arkusz danych 262UR102B.pdf
Tolerancja ±20% Termination Style PC Pins
Współczynnik temperaturowy - Rozmiar / Wymiar Rectangular - 0.370" x 0.394" Face x 0.734" H (9.40mm x 10.00mm x 5.40mm)
Seria 262 Materiał rezystancyjne Carbon
Tryb panel 1 kOhms Moc (W) 0.15W
Opakowania Bulk Inne nazwy U262R102B
U262R102B-ND
Liczba zwojów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis 1 kOhms 0.15W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Typ regulacji Top Adjustment