254SA103C50A
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
254SA103C50A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 254SA103C50A
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD
Arkusze danych: 254SA103C50A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 254SA103C50A
Part Number 254SA103C50A Producent CTS Electronic Components
Opis JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5777 pcs Arkusz danych 254SA103C50A.pdf
Tolerancja ±30% Rozmiar / Wymiar Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm)
Seria 254 Kąt obrotu 50°
Tryb panel 10 kOhms Moc (W) 0.0125W
Opakowania Bulk Rodzaj mocowania Surface Mount
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis 2 Axis 10 kOhms Surface Mount Joystick Potentiometer 50° 0.0125W