224AMVAARB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 224AMVAARB
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Arkusze danych: 224AMVAARB.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 224AMVAARB
Part Number 224AMVAARB Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 273468 pcs Arkusz danych 224AMVAARB.pdf
Termination Style Gull Wing Przełącznik Travel 0.30mm
funkcji przełącznika Off-Mom Seria 224A
Opakowania Tape & Reel (TR) Zarys 12.00mm x 12.00mm
Inne nazwy 224A-MVAARB temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Siła robocza 160gf Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna 500,000 Cycles
Stopień ochrony - Oświetlenie Napięcie (nominalna) -
Oświetlenie typ, kolor - Oświetlenie Non-Illuminated
cechy Board Guide szczegółowy opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Wartość znamionowa na styku Napięcie @ 0.05A @ 12VDC Obwód SPST-NO
Typ urządzenia uruchamiającego Standard siłownik Orientacja Top Actuated
siłownik Materiał - Długość siłownika, prawy kąt -
Wysokość wysuwacza siłownika, pionowa 7.30mm