219-12MSTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
219-12MSTR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 219-12MSTR
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Arkusze danych: 219-12MSTR.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 219-12MSTR
Part Number 219-12MSTR Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67580 pcs Arkusz danych 219-12MSTR.pdf
Zmywalny Yes napięcie znamionowe 20VDC
Termination Style Gull Wing Seria 219
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tape & Reel (TR)
Inne nazwy 219012MSTR
21912MSTR
temperatura robocza -55°C ~ 85°C
Liczba biegunów 12 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Długość 1.258" (31.95mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.170" (4.33mm)
cechy Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Życie elektryczne 2,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktualna ocena 100mA
Materiał styków Beryllium Copper Kontakt Finish Gold
Obwód SPST Body Material -
Typ urządzenia uruchamiającego Slide (Standard) Poziom siłownik Raised
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
219-2-1-52-2-8-5-A
219-2-1-52-2-8-5-A
Producenci: Sensata Technologies, Airpax
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR 5A 125VDC
Na stanie: 633 pcs
Pobieranie: 219-2-1-52-2-8-5-A.pdf
RFQ
Opis: CIR BRKR MAG-HYDR
Na stanie: 639 pcs
Pobieranie: 219-2-1-50-2-9-15.pdf
RFQ
219-12MSTRF
219-12MSTRF
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V