219-10MSTRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 219-10MSTRF
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Arkusze danych: 219-10MSTRF.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 219-10MSTRF
Part Number 219-10MSTRF Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64555 pcs Arkusz danych 219-10MSTRF.pdf
Zmywalny Yes napięcie znamionowe 20VDC
Termination Style Gull Wing Seria 219
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tape & Reel (TR)
Inne nazwy 219010MSTRF
21910MSTRF
Q7300815
temperatura robocza -55°C ~ 85°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Długość 1.058" (26.87mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.170" (4.33mm)
cechy Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Życie elektryczne 2,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktualna ocena 100mA