219-10ESR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 219-10ESR
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Arkusze danych: 219-10ESR.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 219-10ESR
Part Number 219-10ESR Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66683 pcs Arkusz danych 219-10ESR.pdf
Zmywalny No napięcie znamionowe 20VDC
Termination Style Gull Wing Seria 219
Smoła 0.100" (2.54mm), Full Opakowania Tape & Reel (TR)
Inne nazwy 219010ESR
21910ESR
temperatura robocza -55°C ~ 85°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Długość 1.058" (26.87mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.184" (4.67mm)
cechy Epoxy Sealed Terminals Życie elektryczne 2,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC Aktualna ocena 100mA
Materiał styków Beryllium Copper Kontakt Finish Gold
Obwód SPST Body Material -
Typ urządzenia uruchamiającego Slide (Standard) Poziom siłownik Raised
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
219-10ES
219-10ES
Producenci: CTS Electronic Components
Opis: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V