218-10LPSTJF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 218-10LPSTJF
Producent / marka: CTS Electronic Components
Opis produktu SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Arkusze danych: 218-10LPSTJF.pdf
1015 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 218-10LPSTJF
Part Number 218-10LPSTJF Producent CTS Electronic Components
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 91779 pcs Arkusz danych 218-10LPSTJF.pdf
Zmywalny Yes napięcie znamionowe 24VDC
Termination Style J Lead Seria 218
Smoła 0.050" (1.27mm), Half Opakowania Tube
Inne nazwy 218010LPSTJF
21810LPSTJF
temperatura robocza -55°C ~ 85°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Trwałość mechaniczna -
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 0.546" (13.87mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.106" (2.70mm)
cechy Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Życie elektryczne 1,000 Cycles
szczegółowy opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Aktualna ocena 25mA